Haberler
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde (GOSB) Şubemiz Açılmıştır.

BeytaşTravel Seyahat Acentamız Hizmet Vermeye Başlamıştır.

6-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Doğu Karadeniz Turumuz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Personel Servisi Firmaları

Beytaş Turizm İstanbul ve Kocaeli’nin en güvenilir personel servisi firmaları arasına girmiş güçlü bir firmadır. Beytaş Turizm size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunacktır.

Personel servisi firmaları, İstanbul gibi mega bir şehirde Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği,Trafik kurallarına uyulmama vb. nedenlere rağmen ulaşıma önemli olumlu etkiler sağlamıştır.

Beytaş Ulaşım personel servisi firmaları arasında farkını göstermiş ve Kurulduğu günden bu yana firmalara daha kaliteli,mükemmel hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir. Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumlar ,Holdingler,Şirketler ve Fabrikalara personel taşımacılık hizmeti verirken personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde; işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

©1996 - 2013 BEYTAŞ ULAŞIM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Feyzullah Mah. Sehit Hikmet Alp Cad Timur Sok. No:5A Adatepe - Maltepe / İSTANBUL PK: 34843 Tel: 0216 371 56 00 (pbx) Faks: 0216 371 56 70